Виробництво


Виробничий майданчик компанії «ПРОФІМІКС» розташовується на базі колишнього експериментального комбікормового заводу, що у м. Немішаєво, Київської області.

Завод повністю укомплектований обладнанням швейцарскої компанії Bühler, оснащений сучасними високопродуктивними лініями для створення якісних продуктів, з високою точністю дозування: вітамінно-мінеральних блендів, комплексних преміксів, престартерних кормів і замінників незбираного молока (ЗНМ). Управління виробничими процесами повністю автоматизовано, що виключає можливість впливу людського фактору на якість кінцевої продукції. Також на виробництві проводиться ідентифікація сировини по штрих-коду, тобто кожному компоненту, який використовується у виробництві кінцевої продукції, надається ідентифікаційний номер для його подальшого відстеження в складі готової продукції.

«Серцем» заводу можна назвати швидкісний порційний двухвальний змішувач Double shaft Paddle Mixer компанії Bühler.

Double shaft Paddle Mixer - це ефективний змішувач для перемішування до гомогенної маси вільно поточних твердих матеріалів. Він застосовується передусім на підприємствах з виробництва точних сумішей, зокрема, для виробництва блендів, концентрованих преміксів та готових сумішей. Залежно від виду змішуваної речовини і рідини Paddle Mixer може підмішувати до 5% рідких компонентів. Об'єм нашої моделі змішувача AHHJ - 2 складає 1 000 л.

Високі стандарти гігієниОптимізована камера змішувача з вигідним співвідношенням поверхні і об'єму перешкоджає скупченню залишків продукту і запобігає контамінації мікроорганізмами.

Гнучкість та оптимальні результати змішування

Double shaft Paddle Mixer гарантує однорідність сумішей продуктів, що відповідає найвищим стандартам якості. При співвідношенні змішуваних речовин 1: 100 000 забезпечується коефіцієнт варіації (CV) від 2 до 5%. Оптимізована геометрія корита змішувача і погоджена з ним форма лопаті сприяють цьому. Лопаті регулюються, зберігаючи належний проміжок між камерою змішувача і лопатями. Подвійні випускні клапани скорочують процес звільнення змішувача до 3 секунд.

Сировина

Вся сировина, яка використовуються для виробництва нашої продукції, проходить ретельний лабораторний контроль. Відслідковується кожна партія сировини. Перед тим, як потрапити на виробництво, вона повинна відповідати заявленому вмісту діючої речовини, а також технологічним вимогам щодо розміру часток та відсутності метало-магнітних та інших домішок. Запорукою успіху також є надійні і перевірені постачальники компонентів кормів, з якими ми працюємо вже тривалий час: Адіссео, DSM, Каргілл, Бреннтаг, Дербі Світ Агро, тощо.

Організація контролю якостіОкрім обладнання у виробництві високоякісних продуктів велика роль належить системі автоматизованого управління виробництвом. Вона дозволяє відслідковувати і контролювати процес виробництва на всіх стадіях. Починаючи від того в які продукти пішла яка сировина, до контрольної ваги кожної окремої готової порції і відповідності її рецепту.